DARMOWY HOSTING,darmowe serwery hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.Firma hosting, której celem jest tani hosting i dostarczenie go na jak najwyższym poziomie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Zapewniamy tani hosting zarówno osobom prywatnym, jak firmom (posiadamy osobne serwery dla osób prywatnych i dla firm). Dzięki zróżnicowaniu naszej oferty każdy znajdzie odpowiedni tani hosting dla siebie. TANI HOSTING wcale nie musi być na tanich, obciążonych serwerach np. w USA! Wręcz przeciwnie. Strony naszych klientów umieszczamy na szybkich i stabilnych serwerach holenderskich, gdzie czuwają nad nimi najlepsi specjaliści, których celem jest tani hosting na najwyższym poziomie.hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting, Oferujemy na najwyzszym poziomie: hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.  
Dr. Halina Zubrzycka
www.spawraju.pl
Od samego początku zaskoczyli mnie pełnym profesjonalizmem. Zapewnili pełną obsługę mojej firmy, od zaprojektowania funkcjonalnej strony, przez zamieszczenie jej na serwerze, do wypromowania włącznie. Dzięki kompleksowej usłudze ich ceny były znacznie niższe niż konkurencji...
Żyjemy w czasach gdzie każdy aspekt wizerunku firmy ma istotne znaczenie. Marketing internetowy rozwija się niezwykle szybko i również polscy przedsiębiorcy zaczynają doceniać jego siłę.
Nasze doświadczenie oparliśmy na rynku angielskim, na którym działamy już od kilku lat.
Oferujemy kompleksowe usługi związane z internetem, od zaprojektowania i wykonania grafiki strony, poprzez założenie serwera i domeny, na pozycjonowaniu strony skończywszy

Ile ludzi na świecie, tyle pomysłów i tak różne są gusta. Nasze doświadczenie pozwoli nam dopasować nasz projekt do Państwa wizji lub konkretnych potrzeb.
Internet, jak każda dziedzina ludzkiego życia, poddaje się różnym trendom. Jako profesjonaliści staramy się nieustannie podążać za duchem czasu i wszelkimi nowościami. Wykorzystujemy wszelkie, dostępne nam, technologie i nowatorskie pomysły.
Zlecając nam wykonanie strony internetowej, możecie być Państwo pewni solidności i profesjonalnego podejścia, połączonego z przyjacielskimi relacjami. Nie staramy się budować wizerunku poważnej firmy, która traktuje swoich klientów tylko i wyłącznie na poziomie zawodowym. Często staje się tak, że nasi klienci stają się naszymi dobrymi znajomymi.

"Nie spotkałem się nigdy z firmą której pracownicy rozmawiali by ze mną nie jak z potencjalnym zyskiem, tylko jak ze starym, dobrym znajomym"
"Zdziwiła mnie postawa Pańskiego informatyka. Nie dosyć, że pomógł mi z rzeczami całkowicie nie związanymi ze zleceniem to jeszcze odradził tworzenie tak rozwiniętej strony. Wytłumaczył mi dlaczego tak uważa i w sumie miał rację. W zupełności wystarczyło mi konto Normal 100 i prosty panel zarządzający do witryny również. Na pewno to nie było ostatnie zlecenie dla Państwa firmy!"
webdesign CYBERKA.PL


14 maja 2007r.
  WITAMY

Pragniemy poinformować, że z dniem dzisiejszym serwis hostingowy Bitmar.net oraz Cyberka.pl jest oficjalnie przejęty przez naszą firmę.

W kontakcie znajdują się uaktualnione dane.

Nastąpiła zmiana serwerów hostingowych od poprzedniego właściciela na serwery naszej firmy.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie poprawności działania KONT!
W razie jakichkolwiek problemów prosimy pisać na info@bitmar.net - problemy będziemy eliminować priorytetowo.

Pragniemy też poinformować, że nasza firma dołoży wszelkich starań w celu zaoferowania Państwu jak najwyższej jakości świadczonych usług.

Mamy nadzieję, że zmiana właściciela serwisu będzie dla Państwa korzystna.

 

 
Sprawdź nas bez zobowiązań przez 14 dni
•   HTML, CSS
•   PHP, mSQL
•   CGI
•   Profesjonalna grafika
•   Flash
Jesteśmy niezwykle szczęśliwy, że mogliśmy zainteresować Państwa naszą ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami i równolegle obiecujemy, że dołożymy wszelkich możliwych starań, aby sprostać Państwa wymaganiom.

•   Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją kont darmowych.

 Strone odwiedzilo:
Home   |   O nas   |   Serwery   |   Webdesign   |   Pozycjonowanie   |   Promocje   |   Logowanie   |   Kontakt
© 2002-2008 Bitmar.net   
   All Rights Reserved.