DARMOWY HOSTING,darmowe serwery hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.Firma hosting, której celem jest tani hosting i dostarczenie go na jak najwyższym poziomie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Zapewniamy tani hosting zarówno osobom prywatnym, jak firmom (posiadamy osobne serwery dla osób prywatnych i dla firm). Dzięki zróżnicowaniu naszej oferty każdy znajdzie odpowiedni tani hosting dla siebie. TANI HOSTING wcale nie musi być na tanich, obciążonych serwerach np. w USA! Wręcz przeciwnie. Strony naszych klientów umieszczamy na szybkich i stabilnych serwerach holenderskich, gdzie czuwają nad nimi najlepsi specjaliści, których celem jest tani hosting na najwyższym poziomie.hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting, Oferujemy na najwyzszym poziomie: hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.  
Dr. Halina Zubrzycka
www.spawraju.pl
Od samego początku zaskoczyli mnie pełnym profesjonalizmem. Zapewnili pełną obsługę mojej firmy, od zaprojektowania funkcjonalnej strony, przez zamieszczenie jej na serwerze, do wypromowania włącznie. Dzięki kompleksowej usłudze ich ceny były znacznie niższe niż konkurencji...
Regulamin świadczonych usług płatnych
Dokument ten stanowi regulamin usług oferowanych przez bitmar.net i jego treść nie podlega jakiejkolwiek negocjacji. Wykupienie jednej z usług firmy Bitmar jest jednoznaczne z bezwarunkową akceptacją całości regulaminu.

1. Abonent wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Bitmar, zgodnie z ustawą z dnia 29.VIII.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) i oświadcza, że został poinformowany, że w każdej chwili ma prawo do ich wglądu oraz modyfikacji. Bitmar jednocześnie oświadcza, że dane abonenta nie będą odsprzedawane, przekazywane firmom i osobą trzecim.

2. Bitmar rezerwuje prawo do dokonywania zmian w regulaminie w każdej chwili. Informacje o zmianach zostaną przesłane do wszystkich klientów drogą elektroniczną (Email). Jeśli abonent nie zgadza się z wprowadzonymi zmianami, ma prawo do zerwania umowy z zachowaniem odpowiedniego okresu wypowiedzenia.

3. Bitmar może usunąć konto w każdej chwili, jeśli narusza ono punkty tego regulaminu lub jeśli abonament nie został opłacony do 14 dni po terminie zapłaty. Jeśli konto zostało usunięte z powodu naruszenia regulaminu, abonent nie ma prawa do zwrotu pieniędzy za przedpłacone usługi. Usunięcie konta oznacza z reguły skasowanie wszystkich plików oraz wyłączenie wszystkich usług (włączając w to forwardowanie poczty). Bitmap zastrzega sobie prawo do zablokowania konta lub danej strony, jeśli owa strona posiada krytyczne błędy utrudniające lub wręcz uniemożliwiające prawidłowe działanie serwera, a co za tym idzie spowolnienie lub zatrzymanie pracy innych stron znajdujących się na tym serwerze (strony innych użytkowników).

4. Robienie kopii bezpieczeństwa pozostaje w gestii klienta i to on jest odpowiedzialny za jej aktualność. Bitmar wykonuje regularne backupy, lecz nie ma obowiązku ich udostępnienia.

5. Okres próbny trwa przez 14 dni i jeśli przez ten czas Bitmar nie otrzyma opłaty za konto, zostanie ono automatycznie zablokowane. Jeśli w ciągu następnych 14 dni nie otrzymamy potwierdzenia o wpłacie, konto zostanie usunięte.

6. Wpisanie nieprawdziwych danych upoważnia Bitmar do skasowania konta przed upływem 14 dni (a także po dokonaniu opłaty aktywacyjnej) i odstąpienia od umowy.

7. Serwisy o zawartości sprzecznej z obowiązującym prawem (np. nielegalne oprogramowanie czy pliki mp3) nie będą utrzymywane przez Bitmar. Zabrania się również wykorzystywania serwera do utrzymywania elementów dynamicznych (np. skrypty CGI), które są wykorzystywane przez inne serwisy nie utrzymywane przez Bitmar (nie dotyczy to jednak elementów statycznych, np. dużych plików).

8. Serwisy o tematyce erotycznej (lecz nie pornograficznej) są dozwolone tak długo jak nie łamią obowiązującego prawa.

9. Klient rejestrując konto lub/i domenę odpowiada w pełni za jej nazwę. Bitmar nie ponosi żadnej odpowiedzialności, a wszelkie spory na tym tle będą rozstrzygane bez udziału Bitmar.

10. Jeśli klient zaznaczył podczas rejestracji, że chce otrzymać fakturę VAT, to po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zostanie wysłana do niego drogą elektroniczną (emailem) faktura pro-forma, którą należy opłacić w terminie 14 dni. Faktura VAT zostanie wystawiona dopiero, gdy Bitmar otrzyma potwierdzenie wpłaty.

11. Bitmar zastrzega sobie prawo do skasowania konta testowego przed upływem 14 dni, o ile konto to zostało stworzone po raz kolejny po usunięciu wynikającym z braku wniesienia opłaty abonamentowej lub też zaprzestania świadczenia usług wskutek złamania niniejszego regulaminu.

12. W przypadku przekroczenia, w trakcie trwania ważności aktywacji, wielkości limitu ruchu z i do sieci Internet, określonego w specyfikacji oferowanych kont, Bitmar rezerwuje sobie prawo do zablokowania konta do czasu wniesienia opłaty za dodatkowo wygenerowany transfer.

13. Użytkownikom, mającym dostęp do shella przez SSH, zabrania się pozostawiać w tle żadnych procesów (ze szczególnym naciskiem na pozostawianie sesji irc i botów).

14. Bitmar nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy wynikające z opóźnień zawinionych przez osoby trzecie (banki, poczta, operatorzy domen itd.).

15. Bitmar nie ma żadnej tolerancji dla spamu i jeśli okaże się, że klient wykorzystuje konto w tym celu zostanie ono natychmiast usunięte bez zwrotu poniesionych wcześniej kosztów (przedpłaty).

16. Wszelkie wykorzystanie zasobów systemowych Bitmar, które powoduje przerwanie normalnego działania systemu (np. niewymiernie duże wykorzystanie mocy procesora) jest rozpatrywane jako nadużycie zasobów. Zależnie od tego czy było to działanie celowe czy niezamierzone oraz od jego stopnia klient otrzyma ostrzeżenie emailem, programy powodujące obciążenie zostaną wyłączone lub konto zostanie zablokowane.

17. Bitmar zastrzega sobie prawo do rozwiązania współpracy, jeżeli konto wykorzystywane jest niezgodnie ze swoim przeznaczeniem, w szczególności, jeżeli jego użytkownik łamie netykietę, działa na szkodę Bitmar lub konto używane jest do celów niezgodnych z polskim prawem.

18. Bitmar ma prawo do rozwiązania współpracy w każdej chwili bez podania przyczyn z zachowaniem 14-dniowego okresu wypowiedzenia.

19. Bitmar nie odpowiada za przerwy w działaniu spowodowane awariami łącz internetowych. Firma nie przewiduje również żadnych odszkodowań z tego tytułu.
14 maja 2007r.
  WITAMY

Pragniemy poinformować, że z dniem dzisiejszym serwis hostingowy Bitmar.net oraz Cyberka.pl jest oficjalnie przejęty przez naszą firmę.

W kontakcie znajdują się uaktualnione dane.

Nastąpiła zmiana serwerów hostingowych od poprzedniego właściciela na serwery naszej firmy.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie poprawności działania KONT!
W razie jakichkolwiek problemów prosimy pisać na info@bitmar.net - problemy będziemy eliminować priorytetowo.

Pragniemy też poinformować, że nasza firma dołoży wszelkich starań w celu zaoferowania Państwu jak najwyższej jakości świadczonych usług.

Mamy nadzieję, że zmiana właściciela serwisu będzie dla Państwa korzystna.

 

 
• Pojemność: 5000MB
• Transfer: 480GB
• Domena .pl gratis!
Sprawdź nas bez zobowiązań przez 14 dni
Co tu dużo mówić? Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich możliwych starań, abyście byli Państwa z nas w pełni zadowoleni - a uwierzcie, że nam zawsze sie udaje!

•   Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją kont darmowych.

 Strone odwiedzilo:
Home   |   O nas   |   Serwery   |   Webdesign   |   Pozycjonowanie   |   Promocje   |   Logowanie   |   Kontakt
© 2002-2008 Bitmar.net   
   All Rights Reserved.