DARMOWY HOSTING,darmowe serwery hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.Firma hosting, której celem jest tani hosting i dostarczenie go na jak najwyższym poziomie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Zapewniamy tani hosting zarówno osobom prywatnym, jak firmom (posiadamy osobne serwery dla osób prywatnych i dla firm). Dzięki zróżnicowaniu naszej oferty każdy znajdzie odpowiedni tani hosting dla siebie. TANI HOSTING wcale nie musi być na tanich, obciążonych serwerach np. w USA! Wręcz przeciwnie. Strony naszych klientów umieszczamy na szybkich i stabilnych serwerach holenderskich, gdzie czuwają nad nimi najlepsi specjaliści, których celem jest tani hosting na najwyższym poziomie.hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting, Oferujemy na najwyzszym poziomie: hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.  
Dr. Halina Zubrzycka
www.spawraju.pl
Od samego początku zaskoczyli mnie pełnym profesjonalizmem. Zapewnili pełną obsługę mojej firmy, od zaprojektowania funkcjonalnej strony, przez zamieszczenie jej na serwerze, do wypromowania włącznie. Dzięki kompleksowej usłudze ich ceny były znacznie niższe niż konkurencji...
Od blisko dwóch lat specjalizujemy się w usługach takich, jak projektowanie i pozycjonowanie stron oraz reklama w internecie.
Dzięki podejmowaniu się trudnych wyzwań i nowatorskich rozwiazań, wciąż udoskonalamy sposoby świadczenia naszych usług, stając się bardziej konkurencyjnymi.
Co to jest pozycjonowanie stron?
Pozycjonowanie polega na ustawianiu stron w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach. Pozycjonowanie ma na celu ułatwienie internautom dostępu do Państwa stron poprzez wyszukiwarki.
Gwarantujemy pozycję w pierwszej dziesiątce wyników dla większości haseł. Dla haseł bardzo popularnych gwarantujemy pierwsza dwudziestkę.
Dlaczego pozycjonowanie stron się opłaca?
- zwiększy zainteresowanie ofertą Państwa firmy średnio (30 do 50%) , a co za tym idzie zwiększy sprzedaż, a w konsekwencji również zysk.
- Internet to nowy segment rynku, który możecie Państwo zdobyć relatywnie niewielkim kosztem.
- Internet jest wirtualnym rynkiem międzynarodowym.
- Rola Internetu w biznesie umacnia się z dnia na dzień i warto zawsze wyprzedzać konkurencje o krok.

Co możemy Państwu zaoferować?
- przeprowadzimy analizę oferty konkurencji internetowej
- wykonamy za Państwa żmudna prace związana z dodawaniem stron do wyszukiwarek oraz katalogów
- umieścimy Państwa strony w pierwszej dziesiątce lub dwudziestce, za niższe pozycje nie pobieramy opłat
- wygenerujemy listę słów kluczowych, które cieszą się największym zainteresowaniem internautów
- przeprowadzimy analizę ruchu na stronie
- doradzimy jak mimo wysokiej pozycji zwiększyć jeszcze popularność strony
Pozycjonowanie strony wykonujemy w wyszukiwarkach google, onet.pl, wp.pl, interna.pl, yahoo.com oraz msn.com; które generują około 90-95% ruchu w polskim oraz zagranicznym internecie. Na życzenie klienta możliwe jest pozycjonowanie w wybranej wyszukiwarce.
BITMAR.NET


14 maja 2007r.
  WITAMY

Pragniemy poinformować, że z dniem dzisiejszym serwis hostingowy Bitmar.net oraz Cyberka.pl jest oficjalnie przejęty przez naszą firmę.

W kontakcie znajdują się uaktualnione dane.

Nastąpiła zmiana serwerów hostingowych od poprzedniego właściciela na serwery naszej firmy.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie poprawności działania KONT!
W razie jakichkolwiek problemów prosimy pisać na info@bitmar.net - problemy będziemy eliminować priorytetowo.

Pragniemy też poinformować, że nasza firma dołoży wszelkich starań w celu zaoferowania Państwu jak najwyższej jakości świadczonych usług.

Mamy nadzieję, że zmiana właściciela serwisu będzie dla Państwa korzystna.

 

 
• Pojemność: 5000MB
• Transfer: 480GB
• Domena .pl gratis!
Sprawdź nas bez zobowiązań przez 14 dni
Jesteśmy niezwykle szczęśliwy, że mogliśmy zainteresować Państwa naszą ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami i równolegle obiecujemy, że dołożymy wszelkich możliwych starań, aby sprostać Państwa wymaganiom.

•   Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją kont darmowych.

 Strone odwiedzilo:
Home   |   O nas   |   Serwery   |   Webdesign   |   Pozycjonowanie   |   Promocje   |   Logowanie   |   Kontakt
© 2002-2008 Bitmar.net   
   All Rights Reserved.