DARMOWY HOSTING,darmowe serwery hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.Firma hosting, której celem jest tani hosting i dostarczenie go na jak najwyższym poziomie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Zapewniamy tani hosting zarówno osobom prywatnym, jak firmom (posiadamy osobne serwery dla osób prywatnych i dla firm). Dzięki zróżnicowaniu naszej oferty każdy znajdzie odpowiedni tani hosting dla siebie. TANI HOSTING wcale nie musi być na tanich, obciążonych serwerach np. w USA! Wręcz przeciwnie. Strony naszych klientów umieszczamy na szybkich i stabilnych serwerach holenderskich, gdzie czuwają nad nimi najlepsi specjaliści, których celem jest tani hosting na najwyższym poziomie.hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting, Oferujemy na najwyzszym poziomie: hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.  
Dr. Halina Zubrzycka
www.spawraju.pl
Od samego początku zaskoczyli mnie pełnym profesjonalizmem. Zapewnili pełną obsługę mojej firmy, od zaprojektowania funkcjonalnej strony, przez zamieszczenie jej na serwerze, do wypromowania włącznie. Dzięki kompleksowej usłudze ich ceny były znacznie niższe niż konkurencji...
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której podstawę stanowi doświadczony i zgrany zespół, ambitnych ludzi o zdecydowanej osobowości, szybko dostosowujących się do zmieniającego się rynku informatycznego.
Naszym celem jest szybka i sprawna obsługa klientów przy wykorzystaniu wiedzy i najnowszych technologii informatycznych.
Doświadczenie zdobyte w ciągu kilku lat pracy na rynku angielskim postanowiliśmy wykorzystać wychodząc naprzeciw oczekiwaniom małych i średnich polskich firm, chcących zaistnieć w Internecie bez niepotrzebnie dużych nakładów finansowych.
Z naszych usług i produktów korzysta już kilka tysięcy angielskich użytkowników Internetu. Oferujemy naszym klientom pakiet komercyjnych usług internetowych, dzięki któremu będą mogli wykreować internetowy wizerunek swojej firmy.
Pomaga w tym odpowiednie doświadczenie zdobyte podczas pracy z wieloma angielskimi firmami internetowymi. Pracownicy podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje w czasie organizowanych przez Firmę kursów i szkoleń. Pracownicy są również wspierani w organizacji czasu wolnego. Organizowane są spotkania i wyjazdy integracyjne, które pomagają w tworzeniu zgranego zespołu.
Przyjemnego korzystania z naszych usług życzy zespół
Cyberka.pl


14 maja 2007r.
  WITAMY

Pragniemy poinformować, że z dniem dzisiejszym serwis hostingowy Bitmar.net oraz Cyberka.pl jest oficjalnie przejęty przez naszą firmę.

W kontakcie znajdują się uaktualnione dane.

Nastąpiła zmiana serwerów hostingowych od poprzedniego właściciela na serwery naszej firmy.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie poprawności działania KONT!
W razie jakichkolwiek problemów prosimy pisać na info@bitmar.net - problemy będziemy eliminować priorytetowo.

Pragniemy też poinformować, że nasza firma dołoży wszelkich starań w celu zaoferowania Państwu jak najwyższej jakości świadczonych usług.

Mamy nadzieję, że zmiana właściciela serwisu będzie dla Państwa korzystna.

 

 
Sprawdź nas bez zobowiązań przez 14 dni
Jesteśmy niezwykle szczęśliwy, że mogliśmy zainteresować Państwa naszą ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami i równolegle obiecujemy, że dołożymy wszelkich możliwych starań, aby sprostać Państwa wymaganiom.

•   Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją kont darmowych.

 Strone odwiedzilo:
Home   |   O nas   |   Serwery   |   Webdesign   |   Pozycjonowanie   |   Promocje   |   Logowanie   |   Kontakt
© 2002-2008 Bitmar.net   
   All Rights Reserved.