DARMOWY HOSTING,darmowe serwery hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.Firma hosting, której celem jest tani hosting i dostarczenie go na jak najwyższym poziomie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Zapewniamy tani hosting zarówno osobom prywatnym, jak firmom (posiadamy osobne serwery dla osób prywatnych i dla firm). Dzięki zróżnicowaniu naszej oferty każdy znajdzie odpowiedni tani hosting dla siebie. TANI HOSTING wcale nie musi być na tanich, obciążonych serwerach np. w USA! Wręcz przeciwnie. Strony naszych klientów umieszczamy na szybkich i stabilnych serwerach holenderskich, gdzie czuwają nad nimi najlepsi specjaliści, których celem jest tani hosting na najwyższym poziomie.hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting, Oferujemy na najwyzszym poziomie: hosting,tani hosting,tani serwer,serwery,tanie serwery,darmowe serwery,darmowy hosting.  
Dr. Halina Zubrzycka
www.spawraju.pl
Od samego początku zaskoczyli mnie pełnym profesjonalizmem. Zapewnili pełną obsługę mojej firmy, od zaprojektowania funkcjonalnej strony, przez zamieszczenie jej na serwerze, do wypromowania włącznie. Dzięki kompleksowej usłudze ich ceny były znacznie niższe niż konkurencji...
16 kwietnia 2006r.
  Kupon AdWords
Razem z Google i Bitmar.net zacznij pozyskiwać większą oglądalność już w pierwszych minutach swojej kampanii. Załóż płatne konto na serwerach firmy Bitmar.net, a otrzymasz kupon o wartośc 170 zł do wykorzystania na reklamy Google zupełnie za darmo.
Z Google AdWords tworzysz swoją własną reklamę i wybierasz na jakie słowa pragnieszy być odnaleziony przez Internautów. Płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś klinkie na Twoją reklamę.
Nie zwlekaj i skorzystaj z niebywałej okazji. Po prostu załóż płatne konto i po uiszczeniu należności wyślij do nas e-mail, kiedy Twoje dane i przelew na konto firmy zostanie zweryfikowany, otrzymasz e-mail z kodem o wartości 170zł.

Warunkiem otrzymania Kuponu AdWords jest opłacenie konta komercyjnego przed 31 maja 2006 roku wiecej
16 kwietnia 2006r.
  Przylacz sie do nas juz dzis !
Uczestnikami oferty specjalnej moga byc zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze.

1. Oferta promocyjna trwa od dnia 01.03.2006 do 01.06.2006
2. W trakcie trwania promocji, kazdemu Klientowi posiadajacemu hosting u innego dostawcy niz BitMar.net, który zdecyduje sie na jego zmiane na BitMar.net, zostanie przeduzony czas hostingu o czas, jaki pozostal u poprzedniego dostawcy, lecz nie dluzszy niz 6 miesiacy.
3. Aby móc skorzystac z promocji nalezy zamówic wybrany pakiet hostingowy na stronie ZAMOWIENIE
4. W zamówieniu podac obecny adres strony
5. Oplacic abonament za usluge na caly rok
6. Po poprawnym zweryfikowaniu przez firme Work-Elite Ltd. przeslanego zgloszenia, okres trwania abonamentu zostanie wydluzony o czas, jaki pozostal do wygasniecia uslugi w innej firmie hostingowej.

 

Już wkrótce nowy serwis i nowa oferta !!

w razie pytań prosimy o kontakt: info@bitmar.net14 maja 2007r.
  WITAMY

Pragniemy poinformować, że z dniem dzisiejszym serwis hostingowy Bitmar.net oraz Cyberka.pl jest oficjalnie przejęty przez naszą firmę.

W kontakcie znajdują się uaktualnione dane.

Nastąpiła zmiana serwerów hostingowych od poprzedniego właściciela na serwery naszej firmy.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie poprawności działania KONT!
W razie jakichkolwiek problemów prosimy pisać na info@bitmar.net - problemy będziemy eliminować priorytetowo.

Pragniemy też poinformować, że nasza firma dołoży wszelkich starań w celu zaoferowania Państwu jak najwyższej jakości świadczonych usług.

Mamy nadzieję, że zmiana właściciela serwisu będzie dla Państwa korzystna.

 

 
• Pojemność: 5000MB
• Transfer: 480GB
• Domena .pl gratis!
Sprawdź nas bez zobowiązań przez 14 dni
Jesteśmy niezwykle szczęśliwy, że mogliśmy zainteresować Państwa naszą ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami i równolegle obiecujemy, że dołożymy wszelkich możliwych starań, aby sprostać Państwa wymaganiom.

•   Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją kont darmowych.

 Strone odwiedzilo:
Home   |   O nas   |   Serwery   |   Webdesign   |   Pozycjonowanie   |   Promocje   |   Logowanie   |   Kontakt
© 2002-2008 Bitmar.net   
   All Rights Reserved.